MEGA čokolády

MEGA čokoláda je čokoláda rozmeru takmer A4. Sladký originálny darček, aký inde nekúpite.

       

Je len na Vás, či si vyberiete "klasickú" na mieru, mega čokoládu s fotkou, alebo kombinovanú.

MEGA ČOKOLÁDA NA MIERU môže byť jednoduchá, alebo dvojitá. Spodok čokolády jeden druh (napr. mliečna), vrch čokolády iný druh (napr. horká). Tieto dvojité mega čokolády vážia viac ako 400g. Na ňu si môžete zvoliť až 7 druhov doplnkov - orechy, ovocie, cukríky - čokoľvek z našej ponuky doplnkov.

Mega čokoláda na mieru     Mega čokoláda na mieru     Mega čokoláda na mieru

MEGA ČOKOLÁDA S FOTKOU má min. 300g, je vyrobená z bielej čokolády, na ktorú je natlačená fotka jedlými farbami. Ak si prajete čokoládu zloženú z dvoch druhov čokolády, vyberiete si príslušný základ - spodná vrstva teda môže byť mliečna alebo horká. Vrchná musí byť vždy biela, inak by sa fotka na čokoládu nedala natlačiť.

                 

MEGA ČOKOLÁDA KOMBINOVANÁ je najväčšia "pikoška", ktorú v ponuke máme. Zvolíte si základ čokolády - jednoliata, alebo zložená z dvoch druhov. Na ňu si nakombinujete fotky, texty a doplnky presne podľa vašej predstavy. Fotky môžu byť v tvare srdca, kreditky, alebo mini obdĺžnika. Texty môžu byť natlačené na čokoláde v tvare srdca, pásika alebo mini obdĺžnika. Na koniec si zvolíte doplnky, ktorými sa celá čokoláda posype. Dokopy sa zmestí na čokoládu 7 vecí (fotky, texty, posýpka). Do poznámky k objednávke môžete vpísať aj to, ako si prajete jednotlivé komponenty na čokoláde usporiadať.

         

MEGA čokolády dodávame v originálnej krabičke prírodnej farby s okienkom, previazané mašličkou a zapečatené pečaťou Vaša čokoláda. S takýmto darčekom určite oslníte na každej oslave - či už sa chystáte na oslavu menín, narodenín, výročia svadby, narodenia bábätka, alebo svadby, maturity, promócií...

 

 

* Všetky ceny sú uvedené s DPH 20%

Vaše čokolády vyrábajú:

Tatranské čokolády, s. r. o.