Mikulášska čokosúťaž

Spolu s redakciou internetového časopisu www.oslavuj.sk sme pripravili Mikulášsku čokosúťaž. Úlohou súťažiacich bolo napísať vinš, blahoželanie, vyznanie, ktoré obsahuje slovo ČOKOLÁDA.

Potvrdilo sa, že na Slovensku je kopec ľudí s básnickým črevom. Vinše, blahoželania i ódy na čokoládu boli rôzne: nápadité, vtipné, originálne, krátke i dlhé, písané i vo forme obrázka. Našli sa aj takí, ktorí si pomohli a mierne upravili notoricky známe vinše. Snaha sa však všetkým súťažiacim nedala uprieť.

Bolo veľmi ťažké z toho množstva kvalitných textov vybrať jeden. Tím www.vasacokoláda.sk ocenil dielko Adama Vartovníka z Popradu, tím www.oslavuj.sk vybral ako výhernú básničku Veroniky Mašánovej z Hornej Stredy (alias Jozefa Martela).

Ďalšie tri ceny boli udelené na základe hlasovania na FB. Táto cena rozvírila vášnivé diskusie (viac tu). Výherné čokolády nakoniec získali Janka Lešková z Lady, Andrea Sedláčková z Považskej Bystrice a Gabriela Takáčová z Michalian.

Výhercovia sa ukázali ako kreatívne osoby nielen pri tvorbe vinšov, ale aj pri výbere výherných čokolád. Namiešali si skvelé kombinácie. Posúďte sami:

                   

Všetky textové vinše, blahoželania a básničky nájdete v sekcii Blahoželania. Obrázkové Vám prinášame tu:

         

Ďakujeme všetkým súťažiacim, ďakujeme skvelému tímu oslavuj.sk za spoluprácu a víťazom srdečne blahoželáme.

Čokoládové vinše k meninám

Čokoládové vinše na narodeniny

Čokoládové vinše k sviatku

Čokoládové vinše na Mikuláša a Vianoce

Čokoládové vinše k výročiu svadby

Čokoládové vinše na Valentína

Originálne básne o čokoláde

 

 

 

 

 

* Všetky ceny sú uvedené s DPH 20%

Vaše čokolády vyrábajú:

Tatranské čokolády, s. r. o.