Dodacie podmienky

Záleží nám na tom, aby Ste boli s našimi službami spokojní a preto objednávky vybavujeme v najkratšom možnom čase.

Čokolády na mieru sú vyrobené špeciálne podľa požiadavky kupujúceho, preto ich nezasielame na dobierku. Do výroby zadávame požiadavku okamžite po prijatí platby. Výroba trvá max. 7 pracovných dní. Najneskôr ôsmy pracovný deň po prijatí platby hotovú čokoládu vyrobenú na mieru odosielame kupujúcemu.

Spravidla nám to však trvá oveľa kratší čas.

V letnom období nezasielame v piatok (aby čokoláda zbytočne nestála počas víkendu v depe a neznehodnotila sa teplom).

 

MYSLÍME EKOLOGICKY. AK JE TO MOŽNÉ, BALÍME DO POUŽITÝCH OBALOV.

Každá čokoláda je dôkladne zabalená v termo obale, ktorý dobre chráni čokoládu aj v letných teplotách a balíček je prelepený páskou. Pokiaľ pri dodaní zistíte, že balík je viditeľne poškodený, zásielku NEPREBERTE a urýchlene nás o tom informujte. Dohodneme si spôsob, ako môže byť požadovaná čokoláda čo najrýchlejšie u Vás.

 

Ak Vám čokoláda z akýchkoľvek dôvodov nevyhovuje, obratom nám ju pošlite späť s kópiou faktúry, oznámením o vrátení tovaru a číslom účtu, kam máme zaslať peniaze. Garantujeme Vám vrátenie plnej ceny tovaru do 3 pracovných dní od prevzatia vrátenej čokolády.

Na každý tovar sa vzťahuje záruka podľa platných zákonov. Pokiaľ chcete čokoládu reklamovať, pošlete nám ju späť s kópiou faktúry a popisom závady. Čokoládu Vám vymeníme, alebo vrátime peniaze. Úplne najlepšie je ešte pred zaslaním odkomunikovať Vašu reklamáciu mailom na vasa@vasacokolada.sk.

 

Ak sa stane, že zásielku nemôžete prevziať, informujte nás o tom telefonicky (0911 377 388) alebo e-mailom (vasa@vasacokolada.sk) a nájdeme spôsob, ako danú situáciu vyriešiť. Chápeme, že stávajú sa rôzne nepredvídané okolnosti a preto je dôležité tieto skutočnosti odkomunikovať. Je to najlepší spôsob ako predísť nedorozumeniam a zabezpečiť Vašu plnú spokojnosť.

 
 
 
 

 

* Všetky ceny sú uvedené s DPH 20%

Vaše čokolády vyrábajú:

Tatranské čokolády, s. r. o.