FAQ

Ako dlho trvá vyrobenie Čokolády na mieru?

Výroba čokolády na mieru, t.j. čokolády vyrobenej podľa Vašich požiadaviek, trvá maximálne 7 pracovných dní. Požiadavku do výroby zadávame okamžite po prijatí platby. Najneskôr 8. pracovný deň od prijatia platby čokoládu zasielame. Zvyčajne oveľa skôr.

Je možné zaslať Čokoládu na mieru na dobierku?

Nie. Čokoláda na mieru je vyrobená len pre Vás, podľa Vašich požiadaviek (mix doplnkov, Vaša fotka, Váš text ap.), preto nie je možné takúto čokoládu zaslať na dobierku. Pri Čokoláde na mieru je potrebné uhradiť platbu vopred. (Viď Obchodné podmienky). 

Akú mám istotu, že sa čokoláda po ceste neroztečie?

Čokolády dôkladne balíme do termo obalov, ktoré sú odolné aj voči extrémnym teplotám. Zasielame ich expresnou dopravou, aby boli doručené do 24 hodín.

Ako sa vyrába Čokoláda s fotkou?

Vami dodaná fotografia sa vytlačí jedlými farbami priamo na bielu čokoládu. Rovnako sa vyrába aj čokoláda s obrázkom, čokoláda s textom i mini čokoládky s textom, ktoré nájdete ako doplnky pri Čokoláde na mieru.

Chcel by som Čokoládu s fotkou, ale na horkej čokoláde. Je to možné?

Nie, technologicky to nie je možné. Fotka by na tmavej čokoláde nebola viditeľná. Preto sa fotky tlačia jedlými farbami na bielu čokoládu.

Chcem poslať ako darček Vašu čokoládu. Môžete ju poslať priamo oslávencovi?

Áno, samozrejme.  V tomto prípade zadáte svoju adresu ako fakturačnú adresu a oslávencovu adresu ako dodaciu adresu. Do poznámky v objednávkovom formulári vpíšte "darček pre oslávenca". K takejto čokoláde nepribalíme faktúru (akoby to bolo, aby dostal darček aj s faktúrou? :). Faktúru pošleme Vám - mailom. Doporučujeme priobjednať aj blahoželanie, do ktorého vpíšeme Vami určený text a pribalíme k čokoláde. Viac si prečítate v článku Pošlite čokoládu priamo oslávencovi.

Ako a kde sa vyrábajú Vaše čokolády?

Výhradným výrobcom Vašich čokolád je firma Tatranské čokolády s.r.o. so sídlom v Batizovciach. Každá jedna čokoláda sa vyrába ručne.

Z akých ingrediencií sa vyrábajú Vaše čokolády?

Základom na výrobu Vašich čokolád je kvalitná čokoláda. Horká je s obsahom min. 56% kakaa, mliečna obsahuje min. 34% kakaa. Biela čokoláda neobsahuje kakao. Základom je kakaové maslo, cukor a sušené plnotučné mlieko. Horká čokoláda povzbudzuje,  mliečna čokoláda harmonizuje, biela čokoláda ukľudňuje.

Koľko je záruka na Vaše čokolády?

Záručná doba je 8 mesiacov pri tabuľkových čokoládach, čokohubkách a figúrkach. Čokolády na mieru zasielame čerstvo vyrobené. Čokolády, ktoré sú skladom nemáme staršie ako 1mesiac. Skladujeme minimálne množstvá, aby sme zabezpečili čo najvyššiu čerstvosť čokolády.

 

* Všetky ceny sú uvedené s DPH 20%

Vaše čokolády vyrábajú:

Tatranské čokolády, s. r. o.